top of page

Eğitimler

Doğal Görme eğitimleri Covid-19 nedeniyle bir süredir sadece çevrimiçi olarak gerçekleşiyor.

 

Grup eğitimleri ayda bir kere duyuruluyor ve toplamda 12 saatten oluşuyor. Eğitim notları ve şemalar katılımcılara eğitimden önce e-posta ile iletiliyor. Sekiz yıllık tecrübe ile hazırlanan eğitim, hem teorik hem pratik olarak zengin materyal ve görsellerle destekleniyor.

 

Ayrıca daha karmaşık görme problemleri olan veya özel nedenlerle grup eğitimlerine dahil olamayan kişilere yönelik birebir eğitimler de yapılabiliyor.

 

Güncel eğitim detayları için lütfen iletişime geçiniz.

 

Doğal Görme Seminerleri

 &

Eğitimleri

Doğal görme bebekken başlıyor ve yaşam boyu devam ediyor. Ömür boyu süren bir yolculuk... Her anında "farkında" olarak yaşamak, "farkında" olarak görmek mümkün. Bulanıklığa neden olan görme alışkanlıkları bu doğal sürece müdahale ediyor ve gözlükler bir çare olarak sunuluyor. Gözlükler neden tercih ediliyor? Kimileri gözlük camlarının arkasına saklanmayı ya da sorun yokmuş gibi hissettiren lenslerle yaşamayı seçiyor. Kimine bu geçici rahatlık hissine sarılmak daha kolay geliyor, kimi ise sadece başka yolu olduğunu bilmediği için bunlara başvuruyor...

Kısacası, aslında "Nasıl yapacağım?" diye soruyorsanız tam da bu noktada eğitim ve seminerler size yardımcı olacaktır. 

Her ay yayınladığım blog yazılarını takip etmek, eğitimlere katılmak iyi bir başlangıç olabilir. Ayrıca eğitimlerde önerdiğim kaynakları da incelemek bu sürecin daha da pekişmesinde faydalı olacaktır. 

Eğitimleri ve seminerleri buradan duyurmaya devam edeceğim. Ayrıca dilerseniz sosyal medyadan da beni takip edebilir ve konunun daha geniş kitlelere yayılması için katkıda bulunabilirsiniz.

Tai Chi Eğitimleri

Hayat yolculuğumda ​karşıma çıkan her şey beni "doğal"a yönlendirdi. An'da kalmaya, gevşemeye, hissetmeye, fark etmeye...

Tai Chi de bu alanlardan biriydi. 

 

"Doğal Görme" eğitimi ile karşılaştığımda beni en çok şaşırtan, Tai Chi felsefesiyle ne kadar benzeştiği idi. 

Hayatımda da bu ikisini hep uyum içinde yaşadım. İkisinin birlikte çalışılmasının hayatınıza getireceği katkıların çok fazla olduğunu söylemeliyim. 

Tüm yaşadıklarım sonucunda, hayatıma huzur ve anlam getiren bu iki felsefeyi herkese yaymak istedim. O günden beri de eğitimlerimi alarak hiç bitmeyen bu yolculukta kendimi geliştirmeye ve de hayatımda bu felsefeleri tümüyle uygulamaya gayret ediyorum.

Tai Chi gruplarım devam ediyor fakat yeni başlayanlar için yeni bir grup açacağım zaman buradan ve sosyal medyadan yine  duyuracağım. 

Destek Verenler...

Bugüne dek eğitimlerimi verdiğim birçok kurum oldu.

Destekleri için onlara da teşekkür etmek isterim.

 

Pandemi bittiğinde yeniden yüz yüze eğitimlere devam edeceğiz.

  • Koza Dönüşüm ve Özgürleşme Merkezi

  • Atölye Familia

  • Mahallede Atölye

  • Meditatölye

  • Yaşamla Dans (Adana)

  • Miltaş

Birlikte çok güzel şeyler yaptığımız ve hayaller kurduğumuz güzel insanlara sonsuz teşekkürlerimle...​

bottom of page